7 stycznia 2012

Tess i stanie na różnych łapach

Jako, że Tesiek jest zwierzątkiem rozklikanym, ostatnio zajmujemy się głównie kształtowaniem. Mnóstwo przy tym śmiechu i czasem ciężko zachować spokój. Dla nas to stuprocentowy fun, który poprawia humor i udowadnia mi, że wyobraźnia mojego psa nie ma granic. Jestem z niej niewiarygodnie dumna, bo udało mi się nauczyć Tesiaka stania na przednich łapach i bocznych łapach - na razie lewych. Chociaż szelciak już od jakiegoś czasu sobie na tych łapkach podskakuje, dopiero teraz popełniłam filmik, do którego wrzuciłam też inne sztuczki, które zajmują parę sesji. Wszystkiego, oprócz przysiadów, uczyłam kształtowaniem. Mój piesek jest zdolny i umie myśleć!

8 komentarzy:

 1. Ale Tess jest mądra i inteligentna :) Podziwiam Cb i Tess za cierpliwość, którą włożyliście w te wszystkie sztuczki ;]Naprawdę super :D Dodasz się u mnie do obs i dodasz mnie u Cb w ,,Psijaciele'' byłoby mi bardzo miło :] Ja już zrobiłam to z twoim blogiem :) Pozdrawiam. U mnie nowy post zajrzyj ;D P.S Napisz coś o Duniu i dodaj jego zdj. jestem ciekawa jak teraz wygląda ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. o boze zaniemowilam! Tess to bardzo madry stwworek :) Gratulacje za cierpliwosc przy nauce :)
  pozrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tesinka jest niesamowicie urocza we wszystkim co robi! I zaskoczyła mnie jej 'wysokonożność' - dobrze to widać w ujęciu, gdy staje na bocznych łapach. Takie sheltie kocham! :)
  My niestety wciąż mamy problemy z przejściem ze stania na tylnych łapach do 'wiewióra'.
  Nexina pozdrawia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale masz niezwykle zdolnego psa ! Moja Bajka czasami nie reaguje na zawołanie i przyjście do nogi ,a co dopiero takie sztuczki ! ;p Zapraszam do mnie :
  http://baja0799-pamietnikksiezniczki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Tess jest piękna, mądra i urocza:))
  Super to stanie na przednich łapach i wskakiwanie do walizki;))
  zapraszamy do nas!!
  www.gabi-moja-wariatka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę bardzo, uwielbiam komplementować psiaki :) Rozumiem, myślałam, że to blogi, które czytasz albo odwiedzasz :)Szkoda, że nie pokażesz Dunia ;/ Uwielbiam yorki ;* Też pozdrawiam i dziękuję za komcia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mądry psiak.:D
  Zapraszam do mnie !
  Dropsikowa.

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej,
  Bardzo fajny blog. Zapraszam do mojego, również psiarskiego bloga.

  http://swiatwgpsa.blogspot.com/

  Chętnie wysłucham porad, gdyż jestem w tym nowa... :)

  OdpowiedzUsuń