6 sierpnia 2012

PPA Legnickie Pole i Kwalifikacje do MŚA Borki - filmiki

Jak w tytule, będzie to post stricte filmikowy, filmików będzie sporo, więc gratuluję tym, którzy wytrwają do końca ;) Postanowiłam przedstawić nagrania w kolejności odwrotnie chronologicznej, z nadzieją, że z ostatnich zawodów jeszcze coś się trafi.

Puchar Polski Agility w Legnickim Polu w dużym skrócie: w sobotę 1 miejsce w jumping open, 2 miejsce w agility open, 1 miejsce w A3, czyli kolejna łapka do Championatu Agility. W niedzielę 1 miejsce w jumping open, z mojej strony dwie tragiczne zmiany psujące Tesinkowi agility open (odmowa) i A3 (dis ;p). Był obecny również kelpik, który troszkę poszarpał się i poaportował w rozproszeniach, popracował troszkę, a raczej porobił kilka sztuczek (jak na razie obrociki w prawo, w lewo, "pac!", targetowanie ręki ;). Nilla została również gwiazdą w mediach, obfotografowali nas reporterzy z portalu LCA.pl, naszemiasto.pl i załapałyśmy się na TV-relację (wstęp):Śmieszna sprawa, jak na razie mam filmiki tylko z soboty w Legnicy i soboty w Borkach ;)

PPA jumping open - 1 miejsce, strasznie się cieszę z płynności ślepej zmiany ;)PPA egzamin A3 - 1 miejsce (filmik dzięki Agatce od Nex :). Tesia była tak zaskoczona, że sędzina pobiegła za nami przy kładce, że aż zapomniała, co się tam robi ;) Jak widać, takie rozproszenia przy 2on2off trzeba poćwiczyć!Nagrania z Kwalifikacji w Borkach dzięki telefonowi Zuzy od Torfila, który obsługiwało mnóstwo osób, więc nawet nie wiadomo, komu dziękować ;)

Biegi openowe można zakwalifikować do serii "rozpaczliwców", w końcu to kwalifikacje. Oprócz tego, że ciągle wołam "Tess, Tess" (NIE robimy tego na torze ;) to niemal słychać, jak trzęsie mi się głos. Ale ładne wejścia w slalom i w końcu, dzięki seminarium z Jenny Damm, poprawiłam moje wysyłanie psa do tunelu.

Egzamin A3 - 1 miejsce :)

5 komentarzy:

 1. super się ogląda takiego aktywnego psiaka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie! Zastanawiałam się w Legnickim Polu czy to ty i tak się wahałam czy podejść. Dobrze Cię skojarzyłam ale niestety nie podeszłam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne ;) Dotrwałam do końca ! ;D Prawie same pierwsze miejsca...rewelacja ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny początek tego pierwszego filmiku. Mała kelpiczka ślicznie aportuje. Dotrwałam do końca nawet z moim wolnym internetem. Trzeba mieć dużo cierpliwości, żeby obejrzeć u mnie jakieś filmiki. Tesia jest świetna, tak szybko przebiera tymi łapkami i z taką radością pokonuje tor.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, nieźle się trzymacie. :)
  W moim mieście nie ma żadnego klubu agi, :( mam tylko przeszkody i to też nie wszystkie na 2 wybiegach, tak, że ćwiczę tam z moim szelciakiem.
  Dodaję do linek i życzę dalszych sukcesów! :)

  OdpowiedzUsuń